ОДЕССИТЫ ЧТЯТ ТРАДИЦИИ: КАК МЭР, ТАК И ГАНДБОЛИСТЫ

76b0d096d25dbeadc3d638859f20b584_120x826
76b0d096d25dbeadc3d638859f20b584_120x826
01.09.2018 Фото
ОДЕСИТИ ШАНУЮТЬ ТРАДИЦІЇ: ЯК МЕР, ТАК І ГАНДБОЛІСТИ

    Напередодні дня фізичної культури і спорту в Україні, одеський міський голова Геннадій Труханов зустрівся в Федерації гандболу Одеської області з командою ветеранів гандболу «Одеса», яка в червні 2018-го втретє стала чемпіоном Європи серед майстрів гандболу на змаганнях в Інсбруку (Австрія) . Погодьтеся, це гідна традиція — традиція перемог!
    Символічно, що саме в цьому році виповнюється 60 років перемоги одеської команди СКА в Чемпіонаті СРСР з ручного м’яча. Федерації гандболу Одеської області з командою ветеранів гандболу «Одеса», яка в червні 2018-го втретє стала чемпіоном Європи серед майстрів гандболу на змаганнях в Інсбруку (Австрія). Погодьтеся, це гідна традиція — традиція перемог! Символічно, що саме в цьому році виповнюється 60 років перемоги одеської команди СКА в Чемпіонаті СРСР з ручного м’яча.
   Одеська міська рада, міський голова Геннадій Леонідович Труханов також дотримуються вірність традиціям, гідно вшановуючи переможців престижних змагань.
  Так, після перемоги на Х Чемпіонаті Європи серед ветеранів в Хорватії (2016 рік) команда «Одеса» зібралася в кабінеті у мера міста. Команді було вручено почесну грамоту, а гравцям — іменний годинник міського голови. До речі, тоді ж відбулася конструктивна розмова, і голова ФГО Сергій Гриневецький звернувся до мера з проханням вирішити питання ремонту КДЮСШ №5.
  Після перемоги в XI Чемпіонату Європи з гандболу серед майстрів в Португалії (2017год), спортсменів вшановували у великому залі міської ради, вручивши іменні подарунки від імені одеського міського голови.
    І ось 5 вересня 2018 року знову сталася зустріч команди майстрів «Одеса» з Геннадієм Трухановим. На цей раз команда приймала міського голову у себе в гостях — в офісі Федерації гандболу Одеської області.
   Голова ФГО Сергій Гриневецький розповів про те, що зроблено, поділився планами, подякував меру за виконані обіцянки: сучасну гандбольний майданчик побудували в 27-й школі, незабаром буде капітально відремонтована міська КДЮСШ №5, в міському бюджеті в рамках Програми розвитку фізкультури і спорту передбачені кошти на розвиток гандболу.
   Одеський міський голова в свою чергу зазначив, що Федерація гандболу Одеської області вносить величезний внесок в розвиток здоров’я та духовності нашого міста, не на словах, а на особистому прикладі звертає молодь в сторону фізичного здоров’я і духу. «Я знаю Сергія Рафаїловича давно, співпрацював з ним на різних ділянках і в різних посадових іпостасях, і можу сказати: там де він, там завжди системний підхід, там завжди досягається мета».
  Ну а головним, звичайно, стала церемонія нагородження. Міський голова вручив Почесну грамоту за перемогу в Чемпіонаті України серед команд Вищої Ліги команді ФГО «Одеса» (молода команда була створена з ініціативи ФГО рік тому, достроково стала чемпіоном і отримала путівку в Суперлігу), а також спеціальний Відзнака міського голови «Подяка» тренеру команди ФГО «Одеса» і капітану команди ветеранів Михайлу Щукін. Весь склад команди ветеранів Одеса отримав подарунки — формені сорочки, прикрашені гербом міста і ФГО і відмічені трьома вишитими зірками в знак триразового чемпіонства команди.
     І хоч привід зустрічі був зовсім офіційним, обстановка була неформальною і якийсь по-домашньому затишним. Просто розмовляли, просто говорили про проблеми і не тільки спортивного характеру, просто намічали спільні плани.
     Геннадій Леонідович також з інтересом ознайомився з експозицією створюваного на базі ФГО музею одеського гандболу музею, де вже зібрані унікальні експонати.
   Ну а в кінці прозвучали знакові слова. «Будемо підтримувати, будемо допомагати», — сказав мер. І ми сподіваємося, що це стане ще однією доброю традицією Одеси. Адже спортсмени слів на вітер не кидають.

76b0d096d25dbeadc3d638859f20b584_120x826
76b0d096d25dbeadc3d638859f20b584_120x826