html clocks бесплатные часы для сайта

22.05.2017 Фото

КОМАНДА З ЮЖНОГО – ПЕРЕМОЖЕЦЬ ФІНАЛУ

ЧОТИРЬОХ "ШКІЛЬНОЇ ЛІГИ"!

У Києві на базі Військового інституту телекомунікації та інформатизації пройшов Фінал чотирьох першої в історії Всеукраїнської Шкільної ліги. Учасниками фінального етапу стали переможці регіональних турнірів.

У матчі за перше місце команда з м. Южне (тренер – Михайло Цап) перемогла команду запорізької школи № 109 (тренер – Сергій Яковенко). Третє місце посіла команда столичної школи № 204 "Домінанта" (тренер – Тетяна Косік), яка виявилась сильнішою за представників м. Кам`янка-Бузька (тренер – Орест Кузмич).

Результати ігор:

• школа № 204 "Домінанта" (Київ) – школа № 2 (Кам`янка-Бузька, Львівська область) – 34:7 (16:4)
  • команда м. Южне – школа № 109 (Запоріжжя) 16:15 (10:7)

Учасників привітали олімпійська чемпіонка Олена Яценко, президент Федерації гандболу України Андрій Мельник, голова Комітету фізичної культури і спорту МОН України Вадим Стеценко, інші почесні гості.