Ваш браузер устарел. Рекомендуем обновить его до последней версии.
html clocks бесплатные часы для сайта

17.07.2017

2-й ТУРНІР ПАМ’ЯТІ О. ПЕСЛЯКА ТА В. ПОЛОВНИКОВА У ЧОРНОМОРСЬКУ

12-15 липня 2017 року на гандбольному майданчику стадіону «Шкільний» пройшов 2-й гандбольний турнір пам`яті заслуженого тренера України Олександра Песляка та старшого тренера відділення гандболу КДЮСШ м. Чорноморськ Валерія Половникова серед юнаків 2004-2005 р.р. н.

У турнірі взяли участь 12 команд з України, Молдови та Беларусі.

За результатами чотириденних змагань у напруженій боротьбі перемогу здобула команда з міста Іванівка (Одеська область). Срібним призером стала команда з м. Чобруч (Республіка Молдова). 3 місце посіла команда з Мінська (Республіка Білорусь). Команда Чорноморськ-1 (тренер – А.Ю.Чуприна) зайняла 4 місце.

Кубки та медалі для нагородження призерів та переможця турніру надала Федерація гандболу Одеської області, під патронатом якої проходили змагання. Голова ФГО Сергій Рафаїлович Гриневецький особисто привітав та нагородив команди. Не залишилась осторонь від проведення змагань й Чорноморська міська рада. Відділ у справах сім`ї, молоді та спорту взяв на себе витрати з оплати роботи суддівської колегії.

Кожна команда-учасниця та найкращі гравці отримали подарунки від ветерана гандболу, постійного спонсора відділення гандболу КДЮСШ м. Чорноморськ Віталія Перчеклія та депутата Чорноморської міської ради Сергія Червачова. Серед найкращих – Тимофій Заплітний, (Чорноморськ-1), Микита Семенов (Чорноморськ-2), Олександр Жаров (Чорноморськ-3). Спеціальний приз – Кубок Надії, який виготовив власноруч тренер команди м. Запоріжжя Володимир Величко, близький друг Олександра Песляка – було вручено вратареві команди Чорноморськ-1 Кирилу Пожильцову.