Ваш браузер устарел. Рекомендуем обновить его до последней версии.
html clocks бесплатные часы для сайта

04.07.2017 Фото

ОДЕЩИНА. ГАНДБОЛ І ЛІТО У РОЗПАЛІ!

       3-го червня відбулося засідання Президії Федерації гандболу Одеської області. Крім членів Президії на засідання були запрошені представники гандбольного руху Одещини.

         Розпочалося засідання зі святкової церемонії вручення нагород командам – переможцям Відкритих змагань дитячо-юнацької ліги Одеської області з гандболу сезону 2016-2017 серед дівчат 2004-2005 р. н. Нагороди отримали:

   - за ІІІ місце – команда Татарбунарської ДЮСШ

   - за ІІ місце – команда КДЮСШ №5 м. Одеси

   - за І місце – команда Овідіопольської ДЮСШ.

        Важливим питанням, що було розглянуто на Президії, стало питання проведення 30 вересня 2017 року Третього Міжнародного турніру з гандболу серед чоловічих команд ветеранів "Чорноморські ігри".

         Голова ФГО С.Р. Гриневецький поінформував присутніх про досягнуті домовленості щодо участі у турнірі команд з Молдови, Білорусі, збірної команди України. ФГО на зазначених змаганнях буде представляти команда "Одеса" +45. Ігри пройдуть на майданчику спортивного комплексу ПАТ "Одесаобленерго".

          Під час засідання було також оговорено та затверджено Положення про турнір "Чорноморські ігри".

          Зацікавлення та жваве обговорення викликала інформація Сергія Гриневецького щодо наміру організації і проведення у період з жовтня 2017 по квітень 2018 відкритого кубку Федерації гандболу Одеської області серед команд вищих навчальних закладів Одеси та команд міст і районів Одеської області.

          В обговоренні взяли учать безпосередньо представники одеських ВУЗів, Роздільнянського, Іванівського, Овідіопольського, Біляївського районів та міст Чорноморськ і Южне. Після уточнення та погодження ключових моментів було отримано принципову згоду присутніх на проведення зазначених змагань. Голова ФГО Гриневецький С.Р. доручив членам Президії підготувати Положення про Кубок та винести його на обговорення загалу у вересні 2017р.

         Ще одним пріоритетним питанням, що було винесено на обговорення, стало питання участі команди "ФГО. Одесса" у Чемпіонаті України з гандболу серед чоловічих команд Вищої ліги сезону 2017-2018 років. Сергій Гриневецький повідомив про те, що зазначена команда вже заявлена до участі, про що офіційно повідомлено Федерацію гандболу України та сплачено відповідний гарантований внесок. Доручення щодо підбору та підготовки складу команди "ФГО. Одеса" отримав заступник голови ФГО М.О. Щукін.

         Крім того під час засідання було розглянуто багато нагальних питань щодо життєдіяльності та подальшого розвитку гандбольного руху на Одещині, зокрема питання підготовки та підвищення кваліфікації суддівського складу, ремонтів спортивних майданчиків тощо.

                                                Назад